Bruk skjemaet under til å søke etter bilder og sortere resultatet. Merk at det er mange kombinasjoner som ikke vil gi resultat. Resultatet vises i bildeslideshowet og i tabell under skjemaet. Slideshowet spiller av seg selv hvis muspekeren holdes utenfor bildet.
Brua er ikke i bruk, men den slitne kaffeboksen på venstre side minnet meg på en historie fra da jeg var liten. To onkler av meg skulle på fisketur, de hadde laget to hermetikkbokser som den på bildet, en til kaffe og en til mark. Fisketuren gikk greit, de hadde bra med brennevin med også. Frokosten dagen derpå var sånn passe, og de var litt ugne. Stemningen ble ikke særlig god da de skulle fiske, og ikke fant markboksen. Men fant ut at de plutselig hadde fått to kaffebokser!
Det er ganske kupert i området her, og juvet der Sønsterudelva går fra Homledalsveien og ned forbi E16, er utrolig rufsete. Sønsterudelva ses fra E16 like før du kjører inn i Nestunnelen. Bildet er tatt ved rasområdet, og du ser Holsfjorden og Finnemarka.